Świadczenia
Pełnopłatne

 Szpital w Puszczykowie im. prof. S.T. Dąbrowskiego S.A. oprócz usług medycznych w ramach kontraktu z NFZ świadczy także usługi pełnopłatne. Każdy pacjent może skorzystać z usług pełnopłatnych poza kolejką oczekujących, również wtedy gdy nie jest ubezpieczony lub dana usługa medyczna nie jest objęta świadczeniem gwarantowanym. Nasza oferta jest skierowana również do firm i podmiotów zewnętrznych, których profilem działania jest wyszukiwanie i korzystanie z usług leczniczych na najwyższym poziomie. Do najpopularniejszych zabiegów świadczonych w ramach usług pełnopłatnych należą:
● usunięcie zaćmy,
● endoprotezoplastyka,
● mikrodystektomia,
● usunięcie migdałków i korekcja przegrody nosowej,
● operacje usunięcia żylaków i przepukliny,
● zabiegi urologiczne, w tym PCNL.
Puszczykowski szpital znajduje się terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego w bezpośredniej bliskości lasów i meandrującej rzeki Warty. Nasz personel to ludzie doświadczeni, podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe, którzy pasję do pracy czerpią także z renomy i zaangażowania swoich poprzedników. Marka szpitala kolejowego w Niwce zobowiązuje, a jest nią już od czterech dekad. Wyróżnienia indywidualne o międzynarodowym zasięgu oraz pionierskie w skali globalnej zabiegi medyczne są tego również najlepszym dowodem. Stale modernizowane obiekty szpitalne i zakup nowoczesnego sprzętu przykuwają nie tylko uwagę mediów, ale dają nam poczucie kontaktu z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi współczesnej medycyny. Współpracujemy z wiodącymi uczelniami medycznymi, współpraca międzynarodowa jest dla nas dodatkowym  źródłem zdobywania wiedzy i wymiany doświadczeń, a to sprzyja rosnącemu zaufaniu pacjentów do naszego szpitala.

Pacjenci korzystający z usług pełnopłatnych zyskują indywidualną opiekę i pomoc powołanych w tym celu koordynatorów. Oprócz najwyższej staranności, stawiamy na konkurencyjność. Dlatego zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, która poza świadczeniami zabiegowymi obejmuje badania diagnostyczne w zakresie:
● laboratorium,
● diagnostyki obrazowej,
● endoskopii (kolonoskopia, gastroskopia, polipektomia)

Szczegółowy wykaz zabiegów znajduję się w zakładce cennik.


W przypadku zainteresowania z Państwa strony świadczeniami nieobjętymi cennikiem, wykonujemy oszacowania ceny świadczenia. Szczegółowych informacji na temat zabiegów lub stałej współpracy udziela Aneta Nowak koordynator ds. usług pełnopłatnych (kontakt: 519610740, bok@szpitalwpuszczykowie.com.pl)

partner
partner
partner
partner
partner
partner
Realizacja: www.e1.pl
nlclose